Zaznacz stronę

O nas

Pierwszy zakład optyczny Dilook powstał w roku 2014 w Skaryszewie. Tam zaczęła się historia, która dzięki rzetelnej pracy i zaufaniu klientów, pozwoliła otworzyć kolejny salon optyczny już po 2 latach działalności – tym razem w Radomiu. Od tamtego czasu również klienci z Radomia, poszukujący dobrego zakładu optycznego mogą cieszyć się profejonalną obsługą optyczną, a my czerpać satysfakcję z pomagania ludziom.

o nas

O mnie

Nazywam się Diana Pfau i jestem optykiem refrakcjonistą z wieloletnim doświadczeniem. Od dziecka miałam bliski kontakt z optyką, ponieważ zarówno dziadek jak i mama byli optykami, prowadzącymi swoje zakłady optyczne. Z tego względu praca optyka to nie tylko mój sposób na życie, ale przede wszystkim kontynuowanie rodzinnej tradycji z czego jestem niezmiernie dumna. Od kiedy założyłam swój pierwszy zakład optyczny w Skaryszewie w roku 2014, docierały do mnie same pozytywne opinie na temat mojej pracy, co w niedługim czasie pozwoliło mi na założenie drugiego punktu optycznego w Radomiu. Przez cały ten czas moi klienci otwarcie doceniają moją pracę, co bardzo mobilizuje do ciągłego rozwoju. Mając na uwadze dobro klientów, poza profesjonalną obsługą, stawiam na sprawdzonych producentów szkieł i oprawek, aby każdy kto wyjdzie z mojego salonu optycznego miał niezawodne okulary.

Diana Pfau

Nasz cel

Optyk Dilook kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta. Opuszczając progi naszego zakładu optycznego chcemy, aby każdy był zadowolony zarówno z doboru szkieł i oprawek, jak i oferowanych usług optycznych.

 

Nasze wartości

R

Wiedza

R

Profesjonalizm

R

Wyrozumiałość

R

Doświadczenie

Bądźmy w kontakcie

791 985 975
dilook@kontakt.pl

Adres

ul. Rynek 27, Skaryszew
ul. Trojańska 12 lok. 7U, Radom

Obserwuj nas

Napisz do nas